28. 5. 2024. Већ традиционално, на крају сваке школске године, у Дому ученика средњих школа Крагујевац додељујемо књиге најбољим ученицима Дома. Ученици се награђују због учешћа у раду секција и постигнутих резулатата освајањем првог места на Републичкој домијади, због свеукупног понашања и рада у васпитној групи, посебног залагања и ангажовања у испуњавању домских обавеза. Због посебног залагања и изузетних резулатата постигнутих у Дому и школи посебно се Годишњом наградом и књигом награђују сваке године једна ученица и један ученик. На наше велико задовољство, ове године, награђене су две ученице и један ученик. Директорка Дома присутним ученицима захвалила се на уложеном труду и залагању пожелевши свима а посебно матурантима пуно среће и успеха у будућности. Организована је и журка, па је остатак вечери протекао у одличној атмосфери уз музички бенд.