27. 5. 2024. У Дому ученика средњих школа Крагујевац, у оквиру рада секције Здраво мисли здраво живи, одржано је предавање на тему: „Орална хигијена“. Доктор стоматологије Јелена Богдановић говорила је о томе шта је то орална хигијена, зашто је битна, како изгледа правилно прање зуба, који препарати и прибор се користе за одржавање хигијене зуба. Такође, дала је и практичне савете како да зуби буду здрави а ми да сачувамо блистав осмех.
Јелена је некадашњи станар Дома. Са присутним ученицама разменила је некадашња искуства домског живота и пренела им утиске из перспективе, сад већ бившег ученика. Говорила је о томе како се осећа сада када је после толико година поново крочила у Дом као гост предавач. Било је то дивно вече евоцирања успомена, на обострано задовољство, уз неизоставну едукацију младих.