У оквиру рада Нутриционистичког клуба у четвртак 30. 5. организован је Дан јагода. Гошћа Дома била је наша бивша ученица Олгица Себић, сада апсолвент гастрономије и шеф посластичарнице групације Нобел хотела у Београду. Она нам је припремила пуњену пилетину у слатко љутом сосу од јагода и панакоту са јагодама. За време свог боравка у Дому, Олгица је била позната по крофнама, које је за крај школске године припремала, а оне нису изостале ни овога пута. Док су ученици уживали у овим специјалитетима, Олгица је причала о својим успоменама на домски живот. Емотивно и са пуно љубави присећала се својих цимерки, свих радника Дома, разних догодовштина, пријатељстава која су настала и одржала се свих ових година.
Гостовање Олгице, као и других наших ученица, које су гостовале у нашем Дому, као успешне младе жене, део је новог пројекта „Наш домац“ који ће бити настављен и наредне школске године.