Популарни телевизијски шоу „ Твоје лице звучи познато“, у коме познате личности имитирају домаће и светске музичке звезде, импровизован је у нашем Дому под називом „Домско лице звучи познато“. Искористили смо ову прилику да узвратимо позив и угостимо наше другаре и њихове васпитаче из Дома ученика средњих школа Јагодина. Водитељке програма, Александра Маскимовић и Милица Митровић, имале су част да отворе ово забавно вече и најаве првог такмичара. Стручни жири је био ту да донесе одлуку ко је током вечери извео најбољу имитацију. Чланови жирија овога пута били су : Стефан Ковачевић, фронтмен крагујевачког бенда '' Forever storm’’ , Данијела Сагић , стручни сарадник Дома, која већ дуги низ година води плесну групу и председник домске заједнице, Владимир Пешић. Сви наступи су са нестрпљењем очекивани. Трема није била присутна ни код кога, већ је владала опуштеност и добро расположење. Публика је све време бодрила такмичаре , па је сваки наступ био награђен громогласним аплаузом. У паузи, када је стручни жири доносио одлуку, домци су имали прилику да учествују у караокама, запевају и смање тензију пред проглашење победника. У овом случају публика је била жири, а њихов аплауз гласови. Кристина Главчић, ученица 5. васпитне групе, је својим предивним гласом зарадила највећи аплауз и тако однела победу у караокама. Уследило је проглашење победника, које су сви жељно и нестрпљиво ишчекивали. Треће место, заузела је Милена Влајић, која је имитирала Светлану Цецу Ражнатовић. Друго место припало је Лазару Марићу, за имитацију Срећка Кречара. Прво место освојио је ученик јагодинског дома, Немања Стевић, и то имитацијом Момчила Бајагића Бајаге. Победници су награђени тортама , у којима су уживали и славили. Након забавног програма уследила је журка за све ученике. Овај 28. новембар ће нам остати у лепом сећању , јер су га обележили дружење и добар провод.

Александра Јанкоски, новинарска секција Дома