• 30.10. 2017. чланови спортске секције Софија Питић и Ненад Костић у пратњи васпитача Ивана Божовића, Веснe Лекић и Дејана Радевића, а уз подршку директора Дома Љубице Башић, посетили су Школу за основно и средње образовање ,,Вукашин Марковић“. Чланови спортске секције одрекли су се дела спортске опреме у виду тренерки и комплет гарнитуре дресова за кошарку и фудбал и донирали их ученицима Школе за основно и средње образовање ,,Вукашин Марковић“, а такође су им поклонили и две нове лопте за кошарку и фудбал.

Наши Домци су овог пута показали да поред спортског духа поседују и негују хумани аспект личности и да се ,,Издашност не састоји толико у томе да се много да, колико да се да кад треба“.

Циљ је да се и у будућности настави сарадња нашег Дома са ученицима школе ,,Вукашин Марковић“ у виду узвраћене посете и организовању пријатељске утакмице њихових и наших ученика.