1. 6. 2021. У Дому ученика средњих школа Крагујевац организован је Испраћај матураната у присуству директорке Дома Љубице Башић и васпитача Дома. Анкетирањем ученика Дома изабран је најбољи друг/матурант Игор Станковић, најбоља другарица/матуранткиња Олгица Себић , матурант са најлепшим очима/Давид Антонијевић, матуранткиња са најлепшим осмехом/ Анђела Пајовић, најшармантнији младић/матурант Алекса Обрадовић, најшармантнија девојка/матуранткиња Милица Поповић. Наведеним ученицима додељене су дипломе за освојене титуле.

Педагошко веће на предлог групних васпитача донело је одлуку о награђивању ученика Годишњом наградом за школску 2020/2021. Годишња награда додељена је ученику 4. године Прве крагујевачке гимназије из XII васпитне групе Дејану Дамљановићу и ученици 4. године ТУШ „Тоза Драговић“ из IV васпитне групе Олгици Себић.