25. 5. 2022. У Дому ученика средњих школа Крагујевац организован је испраћај матураната у присуству директорке Дома Љубице Башић и васпитача Дома. Анкетирањем ученика Дома изабран је најбољи друг/матурант Урош Кетић, најбоља другарица/матуранткиња Елена Првуловић, матурант са најлепшим очима/Лука Стевановић, матуранткиња са најлепшим осмехом/Нада Митровић, најшармантнији младић/матурант Урош Аксовић, најшармантнија девојка/матуранткиња Сташа Стевановић. Наведеним ученицима додељене су дипломе за освојене титуле.
Педагошко веће Дома је на седници Педагошког већа, на предлог групних васпитача, донело одлуку о награђивању ученика Годишњом наградом за школску 2021/2022. Годишња награда додељена је ученици 4. године Друге крагујевачке гимназије из IV васпитне групе Дарији Стефановић и ученику 4. године Прве техничке школе из XV васпитне групе Урошу Кетићу.
Због посебног залагања и ангажовања у раду секција и освојеног првог места на Републичкој домијади у категорији популарна музика књигом су награђени: Анастасија Аранђеловић, Тијана Брашић, Анђела Симић, Лука Стевановић, Марко Кучевић.
За освојену специјалну награду на Републичкој домијади у категорији ликовно стваралаштво награђена је Николина Митић.
За освојену награду на Републичкој домијади за најбољу женску улогу награђена је Василија Степановић.